תקנון טבק אור ביאליק

 1. אתר זה על יישומיו השונים הוא רכוש טבק אור ביאליק (ע.מ 049038011)
 2. אתר זה מספק לגולשים שירות המאפשר צפייה בתכנים מקצועיים ופרסומיים הקשורים בתחום עישון נרגילה ומוצרים נוספים, באמצעות אתר זה ניתן אף לבצע הזמנת מוצרים באיכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים.
 3. טבק אור היא חנות אינטרנט אשר באמצעותה ניתן לרכוש ממוצרינו המוצגים באתר, תמונות המוצרים הן להמחשה בלבד אך יחד עם זאת יובהר כי המוצרים הנרכשים הם באותה איכות כאלה המפורסמים באתרנו, לרבות פרטי המוצרים.
 4. נציין כי אנחנו מעוניינים במתן השירות המקצועי הטוב ביותר שתקבלו ואנו זמינים לכל עניין שהוא באמצעות דף “צור קשר” ונתייחס לכל טענה, בעיה או הארה מצדכם באופן מקצועי תוך מתן יחס אישי והולם בנסיבות המקרה.
 5. מדיניות השילוח של האתר מתבצעת באמצעות חברת משלוחים חיצונית ו\או דואר ישראל, זמני האספקה הם עד 14 ימי עסקים (ולחילופין בהתאם לנהלים המשתנים מעת לעת של חברת המשלוחים). לכל לקוח עומדת גם האפשרות המומלצת לבצע איסוף עצמי תוך תיאום מראש באמצעות דף “צור קשר” שבאתר ו\או שיחה עם נציג החנות. יוער כי אחריות מלאה למוצר תינתן לאלה המגיעים לבצע איסוף עצמי של המוצר והנהלת החנות מתחייבת כי המוצר יימסר כאשר הוא במצב תקין ושלם ללא כל פגיעה שהיא.
 6. יוער, כי החנות תפעל בכדי לספק את המוצר תוך זמן קצר יותר מהמצוין לעיל, אך יחד עם זאת בנסיבות מסוימות ייתכן איחור בהספקת המוצר מסיבות שאינן תלויות בהנהלת האתר והחנות ובמצב דברים זה האחריות איננה של האתר ו\או החנות.
 7. כל עסקה אשר תבוצע באמצעות אתר זה היא כזו אשר בוצעה בהתאם לתקנון זה ומאשרת אותו במלואו, על סעיפיו השונים וללא סייגים.
 8. בהתאם לחוקי מדינת ישראל ולמדיניות האתר הרי שהשימוש באתר מיועד לבני 18 ומעלה, באישור תקנון זה, המשתמש באתר מצהיר כי הוא בן 18 שנים ומעלה, כי כל פרטיו האישיים ופרטי אמצעי התשלום שמסר הינם נכונים ומלאים וכי אין כל דין האוסר עליו לעשות שימוש באתר זה.
 9. מפעילת האתר ו\או החנות רשאית לבטל כל עסקה מכל טעם שהוא ובפרט מטעמים הקשורים לחוסר במלאי, חשד כי המזמין לא יעמוד בהתחייבויותיו או כי המזמין סיפק מידע שגוי לביצוע ההזמנה.
 10. המוצר יסופק ויישלח רק לאחר קבלת אישור חברת האשראי לביצוע העסקה. על מחיר המוצר יתווסף מחיר המשלוח והלקוח יישא בו במלואו, גם במידה ותהיה חריגה ממחיר המשלוח שהוצג באתר האינטרנט.
 11. המזמין מסכים בעת הרכישה כי מצא את המוצר מתאים לשימושיו האישיים וכן המזמין מודע כי מוזמן טרם הרכישה ליצור קשר עם נציג החנות במידה ויש לו שאלות כלשהן טרם ביצוע הרכישה עצמה. האחריות על הלקוח לוודא כי המוצר מתאים לצרכיו.
 12. יוער כי השבת סכום העסקה במלואו לגבי כלל המוצרים המסופקים על ידי אתר זה יהיה אפשרי רק במידה וביטול העסקה נעשה טרם שליחת המוצר למזמין. כל ביטול אחר יתאפשר אך ורק באישור האתר ו\או החנות, בהתאם לחוק ולדין הישראלי בתקף במועד ביצוע העסקה. יוער כי המזמין, בכל מקרה, יישא בכל עלות אשר תיווצר או עלולה להיווצר לחנות ו\או לאתר במידה והודעת הביטול לא ניתנה טרם שליחת המוצר.
 13. לא יהיה החזר כספי כלשהו על מוצרים מתכלים (טבק, גחלים, …) ועל מוצרים שלא יוחזרו באריזתם המקורים או לאחר שנעשה בהם שימוש כלשהו.
 14. כל מקרה של החזר או זיכוי בגין פגם במוצר יתאפשר אך ורק באישור מפעילת האתר ו\או החנות, בהגעה לחנות ובתיאום מראש בתוך 48 שעות ממועד קבלת המוצר.
 15. בכלל העסקאות המתבצעות באמצעות אתר זה הנהלת האתר מתחייבת שלא להעביר פרטים אישיים כלשהם של הלקוח לצד שלישי, למעט חברות האשראי והסליקה עמן אנו עובדים במעמד ביצוע העסקה. יוער כי חיוב האשראי באתר נעשה בהתאם לתקנים הנדרשים ולתקן אחיד לאבטחת מידע לעסקים.
 16. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה מעת לעת. תקנון זה וכל מידע אחר המצוי באתר הוא רכוש מפעילת האתר ומוגן בזכויות יוצרים. כל שימוש בתכני האתר באופן חלקי או מלא הנו אסור מבלי קבלת רשות ממפעילת האתר.
 17. תניית שיפוט ייחודית למדיניות האתר והפעלתו נתונה לבתי המשפט בחיפה ובהתאם להוראות החוק הישראלי.
 18. התקנון כתוב בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים כאחד, כל האמור בתקנון זה בלשון זכר מתייחס גם לנקבה ולהפך וכל האמור בלשון יחיד, מתייחס גם לרבים ולהפך.
 19. החברה והאתר שומרים לעצמם את הזכות לשנות תקנון זה מפעם לפעם עפ”י שיקול דעתם הבלעדי, וזאת ללא צורך במתן כל הודעה מוקדמת מראש.

 

תודה הנהלת טבק  אור ביאליק